Lenovo Stereo Headset | 4XD1Q30302 | Built-in microphone | Bluetooth
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD1Q30302
- Saadavus: 5
-
63€
Lenovo Stereo Headset | 4XD1Q30302 | Built-in microphone | Bluetooth
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Muud funktsioonid | Double-sided boom microphone Three mic noise suppression technology to ensure superior call quality |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 381 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Playback time (single charge) | 60 h |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Stereo Headset |
| Producer product name | 4XD1Q30302 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Talk time (single charge) | 31 h |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




















